MDM-logo.png
un, dos, tres...
de pagès!
butifarra.png

Àula de cuina

 

 

 

 

aula de cuina 

#mercatdemercats

 

LA CUINA EN VIU AMB ELS CUINERS MÉS CONEGUTS

 

·DIVENDRES, 21          ·DISSABTE, 22          ·DIUMENGE, 23

 

Activitats gratuïtes amb places limitades i subjectes a modificacions

 

_____________________________________________________

 

divendres, 21 d’octubre

 

 

13.30 - 14.00 h

El mar i la muntanya es donen la mà

Xavi Franco - Restaurant Les Magnòlies (Arbúcies, Girona)

 

14.00 - 14.30 h

El bullit de peix i les tradicions de Formentera

Carles Abellan - La Barra de Carles Abellan (Barcelona)

 

17.00 - 17.30 h

Les tradicions del Delta

Fran López - Villa Retiro (Xerta- Tarragona)

 

17.30 - 18.00 h

Enredat amb els llegums i gall del Penedès

Oriol Llavina - El Cigró d'Or (Vilafranca del Penedès, Barcelona)

 

18.00 - 18.30 h

Mars i muntanyes al plat
Marc Gascons - Els Tinars (Llagostera, Girona)

 

19.00 - 19.30 h

És possible menjar dolços de forma saludable?
Teresa Carles - Teresa Carles Healthy Foods (Algerri, Lleida)

 

19.30 - 20.00 h

Fer festa amb l'ou

Fina Puigdevall - Les Cols (Olot, Girona)

 

20.00 - 20.30 h

Arròs melós de congre i galeres

Carles Gaig - Restaurant Gaig (Barcelona)

 

 

Tornar al principi

dissabte, 22 d’octubre

 

12.30 - 13.00 h

Els secrets de la cervesa

Carlos Cervantes - Expert cerveser Estrella Damm (Barcelona)

 

13.00 - 13.30 h

Aprèn a cuinar la salicòrnia del Delta de l'Ebre

Rosa Rochet - Col·lectiu de Cuina La Ràpita 

(Tarragona, Agència Catalana de Turisme)

 

13.30 - 14.00 h

Gaudint a la cuina. Gaudint a la barra

Sergi Palacín i Domenico Ungaro - Mon Bar (Barcelona)

 

16.30 - 17.00 h

Sabors de Mèxic i Colòmbia

Jon Giraldo i Jaime Liberman - Spoonik (Barcelona)

 

17.00 - 17.30 h

Closques sense feina com Déu mana

Arnau Bosch - Can Bosch (Cambrils, Tarragona)

 

17.30 - 18.00 h

GumiAnoles, caramels tous artesans i naturals

Anna Ubach - Gumianoles (Diputació de Barcelona)

 

18.00 - 18.30 h

Especialitats de La Cerdanya

Ricard Borras - Das1219 (Das, Girona)

 

18.30 - 19.00 h

Clàssics empordanesos al dia

Xavi Sagristà - Hotel Peralada (Perelada, Girona)

 

19.00 - 19.30 h

Receptes clàssiques basques de peix, amb el toc de la Fonda Espanya

Germán Espinosa - Fonda Espanya (Barcelona)

 

19.30 - 20.00 h

Tapes clàssiques manipulades

Alain Guiard i Marc Martín - La Mundana (Barcelona)

 

20.00 - 20.30 h

El pop i la seva versatilitat

Ever Cubilla - Bobo Pulpín (Barcelona)

Tornar al principi

 

diumenge, 23 d’octubre

 

12.00 - 12.30 h

El bacallà: sabors de terra endins

Ignasi Camps - Ca l'Ignasi (Cantonigròs - Barcelona)

 

12.30 - 13.00 h

Sopes fredes amb un toc

Víctor Quintillà - Lluerna (Santa Coloma de Gramanet - Barcelona)

 

13.00 - 13.30 h

Presentació del llibre ¡Yo también cocino! Adolescentes entre fogones
Eulàlia Fargas - Autora, cuina i especialista en educació alimentaria

Sebastià Marí - DISSET Edició

Fermí Puig - Cuiner i restaurador

 

13.30 - 14.00 h

La cuina catalana i els reptes de la globalització gastronòmica
Carme Ruscalleda - Sant Pau (Sant Pol de Mar, Barcelona)

Toni Massanés - Director general de la Fundació Alícia (Barcelona)

 

16.30 - 17.00 h

Viatge culinari a Toulouse: preparar la "cassoulet"

James de Roquette - SO Toulouse. Oficina de Turisme

 

17.00 - 17.30 h

El trinxat de la Cerdanya i més
Josep Maria Masó (La Cerdanya - Girona)

 

17.30 - 18.00 h

Versions de carn amb bolets

Grup Tomàs - David Garcia

(Palà de Torroella - Barcelona)

 

18.00 - 18.30 h

Comprar per no llençar

Bcn Comparteix menjar - Pont Alimentari (Barcelona)

 

19.00 - 19.30 h

Tàpers amb alegria

Ada Parellada - Semproniana (Barcelona)

 

19.30 - 20.00 h

Viatge gastronòmic des de Moments

Moments - Raül Balam (Barcelona)

Tornar al principi